چگونه برای نگهداری و تعمیر ماشین آلات مستقل ریخته گری آلومینیوم؟

- Jul 25, 2018-

دستگاه ریخته گری مستمر آلومینیوم به طور مرتب نگهداری می شود و در حین استفاده از آن تعمیر می شود تا اطمینان حاصل شود که عملکرد نرمال و طول عمر آن افزایش می یابد. امروز، Xiaobian برخی از دانش در مورد نگهداری و تعمیر ماشین آلات ریخته گری مستمر آلومینیوم جمع آوری شده است. شرح زیر به شرح زیر است:

اجزای اساسی ریخته گری قطعات مکانیکی به طور گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرند، و برای اهداف خاص، می توان آن را در بسیاری از اشکال طراحی کرد. ریخته گری یک تکنولوژی تشکیل دقیق است، ریخته گری قالب را از دست داده است

تخت استفاده از این تکنولوژی است.

تعمیر و نگهداری ماشین آلات ریخته گری آلومینیوم مستمر:

1. همه قسمت ها با فنجان روغن یا حرکات نسبی موجود، مانند ریل راهنمایی، پیچ و مهره های پیچ و غیره، باید روانکاری شوند.

2. در تمام ایستگاه های روانکار، ایستگاه های امولسیون، سطح روغن باید بیشتر مورد توجه قرار گیرد و به طور مشخص زمان مشخصی را برای جلوگیری از مسدود شدن مشخص می کند. و روان کننده باید زمان ثابت را برای محافظت اضافه کنید

چگالی خاصی داشته باشید. اگر آنها خراب شده باشند، قسمت بدتر باید در زمان ترخیص باشد. روغن باید برای نیم سال فیلتر شود و هیچ چیز کثیفی مجاز نیست وارد شود.

3. پس از 1500 ساعت کار، هر جعبه دنده باز باید روشن شود و با روغن جدید پر شود تا اطمینان حاصل شود سطح روغن در محل درست قرار دارد.

4. اگر دستگاه به مدت طولانی مورد استفاده قرار نگرفته باشد، برخی از حرکت نسبی موجود باید با روغن اسپری شود. ایستگاه های رولینگ برای چرخ دنده ها و یاطاقان غلتکی باید مقدار مشخصی از روان کننده را برای جلوگیری از زنگ زدگی پر کنند.

5. آب خنک باید به طور مداوم ارائه شود؛ در غیر این صورت، چرخ بلورین آسیب دیده خواهد بود.

6. اگر بار به طور ناگهانی افزایش پیدا کند یا شمعهای مواد بالا برود، پین را به صورت محکم به شفت برسانید.

کاربرد: این مارک CCR مارپیچ آلومینیومی برای ساخت میله های هادی آلومینیومی با قطر 12 میلیمتر 13 ایستگاه نورد و 15.5 میلیمتر 15 ایستگاه غلتکی طراحی شده است.