راه حل علمی برای مشکل ریخته گری قالب های کرک

- Jul 25, 2018-

برای کاربر، ترک خوردگی قالب ریخته گری یکی از سخت ترین مشکلات در فرایند ریخته گری است. چگونه برای جلوگیری از این مشکل Wuxi Huazhu مجموعه خود را از ایده های است. من می خواهم برای به اشتراک گذاشتن با شما اینجا، من امیدوارم که قادر به تضمین کیفیت ریخته گری.

اول، به منظور جلوگیری از مشکل ترک خوردگی قالب ریخته گری تحت فشار و بهبود عمر قالب، قالب باید طوری که می تواند دستیابی به تعادل حرارتی بهتر به طور کامل قبل از تولید ریخته گری تحت فشار گرم، سرعت انجماد را ریخته گری تحت فشار در قالب لباس بیشتر و تسهیل انتقال فشار. در همان زمان به منظور حفظ سیالیت موثر قالب ریخته گری تحت فشار formability خوب در ریخته گری تحت فشار است و باعث بهبود کیفیت سطح بخش ریخته گری تحت فشار; در نهایت، آن ترک خوردگی را کاهش می دهد.

دوم، استفاده از ریخته گری تحت فشار با کیفیت بالاتر مواد برای جلوگیری از مواد غیر معقول و زندگي قالب قالب.

سوم، لازم است از نظر علمی و منطقی طراحی ضخامت دیواره قالب و اندازه قالب به نیازهای برنامه های کاربردی عملی است.

مانند 哟 注意 توجه به استرس پس از سلب معتدل چهارم، درمان قالب در روش صحیح است; سرعت گردش در فرآیند عملیات حرارتی به اندازه کافی سریع است.

5. به طور کامل حذف همه عوامل نامطلوب است که منجر به کیفیت قالب. روش خاص به طور کامل حذف لایه کیفیت دخالت EDM است; سطح بسیار صیقلی; کاهش مقدار آلومینیوم استفاده می شود و سرعت بخشیدن به سرعت تزریق و غيره.

6. پس از قالب تولیدات است، از آن باید در دمای مناسب سرد. درجه حرارت آب خنک کننده باید در 40 تا 50 درجه سانتی گراد نگهداری. در درجه حرارت بالاترین سطح مدل، مایع خنک کننده باید خاموش شود.