صحبت کردن در مورد عوامل موثر بر کیفیت ریخته گری ماشین و تجزیه و تحلیل علت آن

- Jul 25, 2018-

ماشین آلات ریخته گری نفوذ زیادی در تولید صنعتی، اما عوامل بسیاری در تولید روزانه است که کیفیت و بهره وری از ماشین ریخته گری وجود دارد. می دانی? به منظور کمک به کاربران استفاده بهتر از ماشین ریخته گری، شیائو Bian ویژه مقالات زیر جمع آوری شده و ساخته تجزیه و تحلیل برای کمک به شما برای جلوگیری از مشکلات مشابه در بهره برداری و عملیات را نرم و صاف.

I. تجزیه و تحلیل عوامل موثر بر

در هنگام تولید ماشین ریخته گری درجه حرارت تاثیر بزرگ. اگر درجه حرارت بیش از حد بالا کیفیت تجهیزات تحت تاثیر و سطح تجهیزات را شکسته، حباب و انقباض، که به طور جدی تحت تاثیر قرار دقت پردازش و تأثير تجهیزات.

2-تحليل علل عوامل

عوامل مؤثر بر دمای تولید ماشین ریخته گری شامل جنبه های بسیاری از. اولا با توجه به تاثیر دمای فولاد هنگامی که آن را تولید می شود چون دمای سطح فولاد بسیار بالا است، خود، دمای تولید ریخته گری به سرعت، که تحت تاثیر قرار می نرمال دستگاه ریخته گری افزایش می یابد. تولید، که مضر به کیفیت; ثانیا، تولید مواد است چون شرکتهای ریخته گری ماشین مواد مختلف دارد، طوری که کنترل درجه حرارت دستگاه ریخته گری در تولید پردازش ناپايدار دشوار كنترل كيفي مواد است.

اگر شما می خواهید برای حل مشکلات فوق، ما نیاز به استفاده از مواد واجد شرایط به عنوان مواد تولید ماشین ریخته گری و کنترل دما.