مقدمه ای کوتاه برای چهار کارابین با کیفیت بالا

- Jul 25, 2018-

کوهنوردی در حال حاضر تبدیل به یک ورزش مد است. در عین حال، آن نیز یک ورزش خاص است، آن را به جنبش صعود در فضای باز، تجهیزات و ضروریات ضروری ضروری است. در میان آنها، کارائیب باید یک تجهیزات مهم باشد. امروزه کارائیب انواع کارکردهای بازار، علاقه مندان به کوهنوردی را سرگیجه می کند. چه نوع کارائیب با کیفیت بالا امن است؟

بسیاری از افراد هرگز فکر نمی کنند که محصول جایگزین نوعی دست و پنجه نرم نامرئی خرچنگی نه تنها کم فشرده نیست، بلکه قدرت کلی آن و توانایی حذف انقباض داخلی ساق پا نیز به مراتب سخت تر می شود. علاوه بر این، بسته شدن قوس مدور سر سر مردانه به طور کامل از پدیده جابجایی و انحراف هنگام قرار دادن دست و پنجه نرم زن جلوگیری می کند.

دست و پنجه نرم نامنظم دارای یک منطقه فشار بزرگ است و حتی با دستکش نیز قابل استفاده است. این معمولا در کمربند و بند جلو کوله پشتی و بر روی بند قفسه سینه استفاده می شود. با این حال، محدودیت های ساختاری آن را غیر ممکن می کند از بین بردن برف در داخل دست و پنجه نرم زن هنگامی که آن را با برف و یا سایر ضایعات پوشیده شده است. علاوه بر این، گاه به گاه ممکن است درج و جابجایی زمانی رخ می دهد که دست و پنجه نرم زن و محکم زن وارد شوند.

قلاب های دوار برای مقاومت در برابر جهات مختلف نیرو استفاده می شود و دکمه بزرگ دایره ای می تواند برای استفاده مناسب در مورد دستکش های ضخیم استفاده شود. این ویژگی آن را به کمر کت و شلوار اسکی اعمال می کند. باند های استاندارد نردبان Mohbi به طور گسترده ای برای سفت کردن کمربند های کمربند و کمربند های جانبی استفاده می شود. این ویژگی این است که وقتی پارچه ای از کمربند و ناخن نردبان همپوشانی داشته باشد، بند بند به خود قفل می شود و آسان نیست که آن را بشکنید. هنگامی که دست و پنجه نرم نردبان بالا می رود، پارچه به طور خودکار از بین می رود.