تجزیه و تحلیل مواد و کاربرد زمینه کارابین

- Jul 25, 2018-

برای بستن کوهنوردی، من اعتقاد دارم که بسیاری از علاقه مندان به کوهنوردی نا آشنا نیستند، زیرا این موضوع به ایمنی کوهنوردان علاقه مند است. همانطور که همه ما در مورد کوهنوردی می دانیم، این یک تمرین سنگین است. به طور کلی، قبل از کوهنوردی، برخی اقدامات ایمنی را انجام خواهیم داد. این اقدام حفاظت ایمنی نیز یک ابزار ضروری است. البته، مهمترین چیز طناب است.

اگر چه گاهی اوقات ما فقط می توانیم طناب را هنگامی که دکمه وجود ندارد استفاده کنیم، بیشتر آنها اتفاق نخواهد افتاد. از آنجا که کارائیب یک مورد برای کوهنوردی است، معمولا با خرید طناب محافظ با طناب کوهنوردی انجام می شود. دستبند بهتر است بگوییم که طناب و دست و پا کوهنوردی ضروری است.

به طور کلی، باند کوهنوردی از آلیاژ آلومینیوم، آهن یا فولاد ضد زنگ ساخته شده است و دارای اشکال مختلف مانند کاربین دایره ای، شکل مسابقه ای، شکل تخم مرغ، شکل مربع، شکل مثلثی و غیره است.

کارائیب آلیاژ آلومینیوم در میان علاقه مندان به ورزش در فضای باز به دلیل ویژگی های سبک وزن، ضد خوردگی و ضد زنگ آن محبوب است. نه تنها این که کاربین در حال حاضر به طور گسترده ای در لباس ورزشی استفاده می شود، مانند کاربین سه گوشه ای از فولاد ضد زنگ می تواند در ساندویچ های ماسه ای برای مقابله با کشش قوی استفاده شود.

بافت کوهنوردی می تواند نه تنها برای کوهنوردی بلکه برای بسیاری از کالاهای ورزشی استفاده شود.