کارابین یکی از تجهیزات برای کوهنوردی است

- Jul 25, 2018-

کارابین یکی از تجهیزات کوهنوردی است. مواد را می توان از آلیاژ آلومینیوم، آهن یا فولاد ضد زنگ ساخته شده است. شکل متفاوت است. به عنوان مثال، کارائیب آلیاژ آلومینیوم دارای شکل حلقوی دایره ای است، شکل رانندگی، شکل تخم مرغ طلایی، شکل مربع و شکل مثلثی است. اکثر مردم کارائیب آلومینیومی را انتخاب می کنند زیرا نور، ضد خوردگی، ضد زنگ و غیره هستند که همه علاقه مندان به ورزش در فضای باز هستند. کاربین سه گوشه فولاد ضد زنگ را می توان در سلنجرهای شن و ماسه برای مقابله با کشش با قدرت بالا استفاده می شود. اقلام سریع و سریع حلق آویز.

کارابین برای کوهنوردان بسیار مفید است. این می تواند ایمنی و سلامت شما را حفظ کند. با این حال، هنگام استفاده از کارابین، شما باید از روش صحیح برای جلوگیری از پیامدهای بد استفاده کنید. هنگام استفاده از روش گره دوگانه 8 کلمه، شما نمیتوانید فقط یک قفل حلقه را برای اتصال کمربند ایمنی استفاده کنید، عمدتا به این دلیل که حلقه مجبور است که سفت شود، وقتی حلقه تنگ شود. اگر شما نیاز به استفاده از دو حلقه 8 گره به عنوان یک اتصال، بهتر است یک قفل در حلقه دیگر را ببندید و آن را در طناب به عنوان حفاظت ثانویه برای جلوگیری از شکستن گره یاری کنید. اگر کوه نوردان روش مؤثر و صحیح را بیابند، می توانند از ایمنی شخصی ما حفاظت کنند و برخی از نگرانی های ما را کاهش دهند.

کوهنورد علاوه بر آماده سازی کارائیب، باید مهارت های کوهنوردی را نیز در اختیار داشته باشد. هنگام پیاده روی، باید از بازوی نوسان استفاده کنید تا تعادل بدن خود را حفظ کنید، سرعت خود را تنظیم کنید و تنفس خود را تنظیم کنید و به حالت ریتمیک تغییر دهید. بهترین راه پیاده روی بهترین است پیاده روی بدون تنفس، شانه ها و شانه ها، همه پاها زمین را لمس می کنند، جابجایی از پاشنه پا تا پا، تلاش برای حفظ سرعت ثابت؛ هنگام قدم زدن در بالا، مرکز جاذبه باید در مقابل پای پا قرار گیرد، بدن به جلو حرکت می کند، و مرکز جاذبه در هنگام پایین رفتن در سمت چپ قرار می گیرد در عین حال مرکز جاذبه پایین می رود و بدن کمی از بین می رود