استفاده صحیح از کارابین

- Jul 25, 2018-

کارابین است مشترک در فضای باز لوازم جانبی یا ابزار، کارابین استفاده خاصی برای کوهنوردی، استفاده همان است، پس چه استفاده صحیح از کارابین نیست?

کارابین یکی از تجهیزات کوهنوردی است. مواد را می توان از آلیاژ آلومینیوم آهن یا فولاد ضد زنگ ساخته شده است. شکل متفاوت است. به عنوان مثال، کارابین آلیاژ آلومینیوم حلقه دایره ای شکل و شکل مسیر مسابقه و شکل تخم مرغ طلا و شکل مربع و مثلث شکل است. چون نور و ضد خوردگی و زنگ، و غیره، که همه آنها توسط علاقه مندان به ورزش در فضای باز دوست اکثر مردم کارابین آلومینیوم را انتخاب کنید; کارابین مثلثی فولاد ضد زنگ می تواند در sandbag جانبی مورد استفاده قرار گیرد برای مقابله با کشش سطح بالا. سریع و سریع موارد معلق.

کارابین به کوهنوردان بسیار مفید است. آن می تواند محافظت از ایمنی و سلامت. با این حال، هنگامی که با استفاده از کارابین روش صحیح برای جلوگیری از عواقب بدی باید استفاده کنید. عمدتا به دلیل حلقه زمانی که حلقه tightened سفت مجبور است که هنگام استفاده از روش دو حلقه 8 کلمه گره تنها یکی از حلقه قفل کمربند صندلی استفاده نمی; اگر شما نیاز به استفاده از دو حلقه 8 گره به عنوان یک اتصال بهتر به چسبیدن به قفل در حلقه دیگر و آن طناب به عنوان حفاظت ثانویه برای جلوگیری از گره از عدم دست و پنجه نرم است. اگر کوهنوردان روش موثر و صحيح، آنها قادر خواهند بود برای حفاظت از ایمنی شخصی خود و برخی از نگرانی های ما را کاهش دهد.

علاوه بر تهیه کارابین کوهنورد باید برخی از مهارت های کوهنوردی استاد. هنگام راه رفتن، شما باید با استفاده از بازوی نوسان حفظ تعادل بدن خود را، سرعت، و تنظیم تنفس و سرعت به حالت ریتمیک. بهترین راه رفتن به سرعت است. راه رفتن بدون لمس زمین جابه جایی از پاشنه پا، سعی کنید برای حفظ سرعت ثابت تنفس شانه و شانه همه پا; هنگام راه رفتن در سربالائی، مرکز ثقل مقابل تنها پا باید, بدن leans به جلو کمی، و مرکز ثقل عقب هنگام رفتن تنها پا, در حالی که پایین آوردن مرکز ثقل قرار می گیرد, بدن کمی است افتادگی.