لازم است برای درک مواد و مطابقت کارابین.

- Jul 25, 2018-

در حال حاضر، با بهبود استانداردهای زندگی، بسیاری از مردم می خواهند فعالیت های تفریحی بیشتری پیدا کنند. برای برخی از افرادی که مایل به تحریک هستند، کوه نوردی بدون شک یک ورزش مناسب تر است. علاقه مندان کوهنوردی، حمل آنها، کارابین با ارزش بسیار مهم هستند. این نوع از محصولات آلیاژ آلومینیوم مانند یک آمل ایمنی برای کوهنوردان کوهستانی است. و در استفاده از استفاده نشده، هنوز هم یک تزئین بهتر است. بنابراین لازم است که مواد و لوازم جانبی کارابین را برای کوهنوردان درک کنید!

برای کارابین باید یک نیروی کششی خاص داشته باشد. این که آیا تنش افقی یا تنش عمودی است، شاخص های خاصی وجود دارد. این محصول ضروری برای استفاده در سیستم هایی است که حفاظت از اتصال طناب، مخروط های یخ و کمربند ایمنی را فراهم می کند. یک محصول با کیفیت بهتر می تواند چند هزار نیوتن تنش را پشت سر بگذارد و کاملا ایمن است. مواد آلیاژ آلومینیوم، همراه با طراحی ضد لغزش سطح، به علاوه ضد آب، ضد زنگ و ضد خوردگی، قطعا بهترین کارابین برای کوهنوردان است. این که آیا رفتن برای پیاده روی کمپینگ و یا سفر به خارج، مناسب تر است برای استفاده. علاوه بر این، وزن کارائیب نسبتا سبک است و تقاضای زیادی برای بار وجود ندارد.

در حال حاضر انواع مختلفی از محصولات کارائیب در بازار وجود دارد. اما محبوب ترین کارابین با دو عملکرد است. این محصول یک تابع نور را اضافه می کند که در صورت لزوم برای کمک به ورزش بهتر، عملکرد نور را روشن می کند. علاوه بر این، این عملکرد نور به طور کلی LED را به عنوان منبع نور انتخاب می کند. نه تنها طول عمر طولانی، بلکه همچنین انواع مختلف اثرات رنگی نیز دارد. علاوه بر این، آن را بسیار محیط زیست دوستانه برای استفاده، و این محصول منبع نور سرد بدون آلودگی است.