دیگر اثرات جادویی کارابین

- Jul 25, 2018-

می دانی? زمانی که شما ورزش می اما همچنین دارای عملکرد بسیار قدرتمند در زندگی روزانه شما کارابین تنها استفاده نمی شود!

نوبت اول: سگ طناب ثابت

صاحبان سگ باید اغلب بردن سگ برای پیاده روی, و اغلب نیاز به بلند کردن سگ برخورد اما اگر شما گره طناب، بیشتر سخت اما اگر شما اضافه کردن یک کوه به انتهای طناب با دست و پنجه نرم به untie، است ، چیزی که بسیار ساده تر تبدیل خواهد شد.

اندازه گیری دوم: بطری آب حلقه

معمولا لازم است برای حمل یک بطری آب در هنگام رفتن در تابستان است. این می تواند بسیار ناخوشایند اگر شما نگه داشتن آن را با دست نگه داشتن، اما اگر دست و پنجه نرم کوهنوردی شما می توانید بطری بیشتری به راحتی آویزان.

معیار سوم: پایان راه

گاهی یک جفت لاستیک باند کثیف احساس نمی کند اما اگر شمع راه، آن در ابعاد ظاهر می شود. اگر کارابین، شما می توانید رشته نوار لاستیکی با هم. شسته و رفته و راحت برای استفاده است.

اندازه گیری چهارم: طول keychain

قرار دادن کلید را در جیب شما گاهی شما احساس ناامنی و ترس از دست دادن آن می سازد اما اگر کلید به کارابین وصل کنید و آن را به دور کمر خود را مقید پایان کلید را در جیب خود، که است ایمن و نه ترس از گم شدن قرار داده می شود.

اندازه گیری پنجم: ثابت دو شاخه و سوکت

اتصالات شاخه طناب دو فرمت به راحتی می تواند پاره شود از هم جدا اما علاوه بر این کارابین، آنها را امن شود بسته.

ششمین ترفند: حلقه چراغ قوه

اضافه کردن حلقه کارابین به چراغ قوه می تواند معلق خارج از کیسه ای استفاده می شود. این روش می تواند مورد استفاده قرار گیرد در چیزهایی است که معمولا استفاده می شود و سخت به پیدا کردن.

فوت و فن هفتم: زمانی که درب بازکن بطری استفاده می شود

هنگامی که شما می خواهید به نوشیدن و درب بازکن بطری را پیدا کند، کارابین نیز به عنوان یک درب بازکن بطری استفاده می.