نیاز به استاد استفاده از کارابین

- Jul 25, 2018-

کوهنوردی یک روش است که بسیاری از مردم عاشق است. اگر چه روند بسیار سخت است, آن می تواند سرگذشت ورزش خواهد شد، اعمال قدرت بدنی، بهبود کیفیت خود و سلامت خود را به نفع. کارابین استفاده خاصی برای کوهنوردی است. بیایید نگاهی به استفاده از کارابین.

در عمل بالا رفتن از بالا رفتن ماهیچه های جلوی ران خود را به طور موثر اعمال خواهد شد. صعود به قله بسیار مفید در کاهش چربی های پا و شکل دادن به باسن روبترقی است. بسیاری از دوستان بدانند که دوستان داخل سالن ورزشی می تواند تنظیم شیب در تردمیل است که آن هم به بالا رفتن ورزشی منظم، این نوع ورزش کوهنوردی بسیار مفید برای کمر و شکم ورزش، به خصوص به شكل منحنی است و عظیم الجثه باسن. کسانی که می خواهند به از دست دادن وزن ممکن است بخواهند کوه پیمایی ورزش های هوازی را امتحان کنید. آیا استفاده از کارابین میدانید؟

کارابین نوع دکمه است. همانطور که از نام پیداست، آن را به گره طناب به تعلیق سرب در کوهنوردی استفاده می شود. با تعمیم تدریجی مسابقات کارابین به تدریج وارد همه میدان دید. بسیاری از کارابین ساخته شده از آلیاژ آلومینیوم آهن یا فولاد ضد زنگ و اشکال مختلف از قبیل کارابین دایره ای شکل، مسیر مسابقه شکل تخم مرغ شکل مربع شکل مثلث و مانند است.

مزایای استفاده: کارابین آلیاژ آلومینیوم سبک وزن محبوب در میان علاقه مندان به ورزش در فضای باز است خواص ضد خوردگی و ضد زنگ.

نه تنها که کارابین در حال حاضر به طور گسترده ای در ورزشی استفاده می شود، مانند فولاد ضد زنگ کارابین مثلثی در sandbag جانبی برای مقابله با کشش بالا قدرت می تواند قرار گیرد.

1. در هنگام استفاده از روش دو حلقه 8 کلمه گره زیرا تنش حلقه حلقه به شل شود ممکن است تنها یکی از قفل حلقه استفاده از کمربند اتصال سعی کنید.

2. اگر لازم به استفاده از تنها یک حلقه گره 8 دو حلقه اتصال است، بهتر است به چسبیدن به قفل در حلقه دیگر و آن طناب به عنوان حفاظت ثانویه برای جلوگیری از شکست گره دست و پنجه نرم است.

کارابین یاور ضروری برای کوهنوردان است. استفاده صحیح بهتر محافظت می تواند ایمنی و بهداشت. امیدوارم که بعد از استفاده از مطالب فوق همه موثر و موثر پیاده روی مسیرهای پیاده روی استفاده کنید. درست ترین راه برای حفاظت از ایمنی شخصی ما.